E-mail: geosett@geosett.com | Tel: 0.312 349 64 50 | Ankara  
HDPE (POLİETİLEN) GEOMEMBRAN

Kategori : UYGULAMA ALANLARIMIZ Tarih : 13-07-2015 Ekleyen :Barış Yetgin

HDPE (POLİETİLEN) GEOMEMBRAN UYGULAMA ALANLARIMIZ.

►ATIK SU BORULARI VE TÜNEL İZOLASYONLARI

►ZEHİRLİ ATIK ALANLARI

►YAPAY GÖLETLER

►İNŞAAT VE SANAYİ TESİSLERİ

►TIBBI ATIK TOPLAMA ALANLARI

►KATI ATIK DEPOLAMA ALANLARI

►METRO TÜNELLERİ

►SANAYİ ATIK VE DEPOLAMA TESİSLERİ

►ÇÖKELTME VE HAVALANDIRMA HAVUZLARI

►SU TOPLAMA HAVZALARI

►ARITMA TESİSLERİ

►PETROL SAHALARI VE TANKLAR

►MADEN SAHALARI VE MADEN ÇÖKELTME HAVUZLARI

►SULAMA KANALLARI

►ALT GEÇİTLER VE METRO ÇALIŞMALARI

►BİTKİ ARITMA TESİSLERİ

►KANAL VE KANALLETLER

►BARAJ VE SU TUTMA HAVUZLARI

►KANALİZASYON SİSTEMLERİ


Geosett Polyurea ve Geomembran

GEOSETT GEOMEMBRAN POLYUREA olarak  2000 yılı başında ANKARADA   faaliyetine başlamış olan firmamız,kaliteli ürün,uygun fiyat,profesyonel uygulama  ile yalıtım amaçlı GEOMEMBRAN  olan  PVC GEOMEMBRAN -HDPE GEOMEMBRAN - EPDM GEOMEMBRAN  - LLDPE  GEOMEMBRAN - T-GRİP GEOMEMBRAN - TPO GEOMEMBRAN - FPO GEOMEMBRAN VE POLYUREA & POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK SATIŞ - UYGULAMALARINI yapmaktadır.
Türkiye'deki birçok kamu binasını ve projesinin yalıtım işlerini başarı ile tamamlamış ve bu sektördeki çalışmalarına da başarıyla devam etmektedir. Firmamız ayrıca uygulamaların yanı sıra, detaylandırma, projelendirme ve uygulama esnasında tam sızdırmazlık konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. 
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, profesyonel uygulama ve çalışma,tam sızdırmazlık ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerimiz bizleri sektörümüzde faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Polyurea Uygulamaları

Polyurea Nasıl Uygulanır?

EPDM , Etilen ve Propilen maddelerin birleşiminden oluşan sentetik bir kauçuktur.   Doğal kauçuğun özellikleri ( yüksek elastikiyet , genleşme , çekme mukavemeti , soğuğa karşı direnç ) pratik olarak değiştirilemezken , se
  PVC Geomembranda olduğu gibi PE Geomembranlarada geotekstil uygulanabilir. Geotekstil uygulaması yapılan işte zamandan, hemde işçilikten kazanç sağlar. Ayrıca geomembranın uygulanan yüzeye yapışması aderans
HİBRİT POLYUREA - HİBRİT POLİÜREA

Solvent içermeyen çift komponentli çok hızlı kürlenen, özelik olarak ekonomik olması nedeniyle hibrit polyurea olarak kullanım alanı çok geniştir ve her türlü yüzeylere uygulanabilen esnek yapılı poliürea sistemidir.

DÜN : 15 - BUGÜN : 3 - TOPLAM : 40.043
2022 © Geosett Polyurea Geomembran