E-mail: geosett@geosett.com | Tel: 0.312 349 64 50 | Ankara  
SAF POLİÜREA- SAF POLYUREA

Kategori : Poliürea Tarih : 29-08-2016 Ekleyen :Barış Yetgin

Saf olan polyürea,poliürea adında anlaşılacağı üzere kimyasal formülasyonun da hiç bir katı madde içermez saf polyurea  solventsiz oluşu alifatik polimerlerden meydana gelmektedir.

GENEL ÖZELLİĞİ:
100% katı, solvent içermeyen saf poliürea  aromatik, çift komponentli sprey  olarak metal, beton, ahşap ve diğer önerilen yüzeylere uygulanabilen esnek  yapılı modifiye polyurea sistemidir. Saf polyurea hızlı jelleşmesi sayesinde -30 oC’lik ortam ısısına kadar uygulama yapılabilir.Saf polyurea uygulama esnasındaki hava sıcaklığı ve nem oranı uygulama sonucunu etkilemez.
Saf poliürea kopma anında uzama % 400 olup esnek yapıda, shore 50 D sertlik derecesine sahiptir. Bu özellikleriyle saf polyurea yüzeye sıkı bir şekilde yapışır, dış ortamla temasını keser, su ve hava geçirgenliğini önler, aşınmaya, sarsıntıya ve çarpmalara karşı dirençlidir saf polyurea
AVANTAJLARI:
Aromatik Polyurea’ya göre daha esnek
VOC içermeyen formülden oluşur
UV’ye karşı daha dayanıklı
200°C’de de kısa süreli ısıl direnç sağlar
Esnek Polyurea özelliğine sahiptir
UV dayanımının yüksek olması nedeniyle renk değişimine uğramaz
Solvent içermez, kokusuzdur saf polyurea
Doğrudan yerinde su geçirmez kaplamalar oluşturmak için yüksek basınçlı, çift karıştırıcılı tipte bir pompayla spreyle uygulanan iki bileşenli, solventsiz, saf poliüre membran.
TEKNİK VERİ:
A / B oranı (hacimce): 100/100.
Sınıflandırma: EN 1504-2.
Uygulama: Yüksek basınçlı çift karıştırıcılı pompa ile püskürtülerek.
Tüketim: 2 mm kalınlık için 2.2 kg / m².
Ambalaj:
- A bileşeni: 220 kg tambur;
- B bileşeni: 225 kg variller.
Uygulama Alanları
•    Bahçe, teras ve geniş çatıların su yalıtımında
•    Ters ve yeşil çatıların su yalıtımında
•    Araç ve yaya trafiğine uygun tüm çatılarda ve zeminlerde
•    Temel ve perde betonların su yalıtımında
•    Mutfak, banyo, tuvalet gibi ıslak hacimlerin su yalıtımında
•    Korozyona karşı korunacak metal ve beton yüzeylerde
•    Tank, silo ve boruların yüzeylerinin kaplanmasında
•    Su parkları, süs havuzları ve yüzme havuzlarında.

Geosett Polyurea ve Geomembran

GEOSETT GEOMEMBRAN POLYUREA olarak  2000 yılı başında ANKARADA   faaliyetine başlamış olan firmamız,kaliteli ürün,uygun fiyat,profesyonel uygulama  ile yalıtım amaçlı GEOMEMBRAN  olan  PVC GEOMEMBRAN -HDPE GEOMEMBRAN - EPDM GEOMEMBRAN  - LLDPE  GEOMEMBRAN - T-GRİP GEOMEMBRAN - TPO GEOMEMBRAN - FPO GEOMEMBRAN VE POLYUREA & POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK SATIŞ - UYGULAMALARINI yapmaktadır.
Türkiye'deki birçok kamu binasını ve projesinin yalıtım işlerini başarı ile tamamlamış ve bu sektördeki çalışmalarına da başarıyla devam etmektedir. Firmamız ayrıca uygulamaların yanı sıra, detaylandırma, projelendirme ve uygulama esnasında tam sızdırmazlık konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. 
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, profesyonel uygulama ve çalışma,tam sızdırmazlık ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerimiz bizleri sektörümüzde faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Polyurea Uygulamaları

Polyurea Nasıl Uygulanır?

PVC Su Tutucu Bantlar   TANIMI : PVC'ler ( Polivinil Klorür ) oldukça sert bir yapısı olan malzemelerdir. Kullanım alanı oldukça geniş olup dünyadaki inşaat sektörünün %50sinde P
SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK

Poliüretan sert köpük, POLİOL ve İZOSİYANAT (MDI) adlı sıvı iki kimyasal maddenin bir biriyle karıştırılarak reakiyonu girmesi sonucunda meydana gelir.

DÜN : 15 - BUGÜN : 18 - TOPLAM : 52.266
2024 © Geosett Polyurea Geomembran