E-mail: geosett@geosett.com | Tel: 0.312 349 64 50 | Ankara  
NEDEN POLYUREA

Kategori : Poliürea Tarih : 10-03-2017 Ekleyen :Barış Yetgin

 Polyurea su yalıtım sistemi, uygulanan alan yada bölgeye koruyucu bir avantaj sağlamaktadır. Polyurae uygulamanın hızlı, eksiz olması, ayrıca metal alanlara uygulandığında; hava ile teması kesildiği ve aşınmasının çok zor olduğu için oldukça sağlıklı ve dayanıklı bir izolasyon sistemidir polyurae

Polyurea kaplama yapılan Polyurea çatı yalıtımı, Polyurea teraslı çatı izolasyonu vb. gibi yerlerin her türlü su yalıtımında yüksek fiziksel ve kimyasal özellikleri, Polyurea balkon yalıtımı, Polyurea seramik kaplı teraslı çatı yalıtımı, Polyurea ahşap yüzey su yalıtım. Diğer geleneksel yalıtım sistemlerine kıyasla, Polyurea su yalıtımının daha sağlıklı ve sızdırmazlığı en yüksek yalıtım sistemidir. Yalıtım için uygulanacak alanın  temiz (toz, bakteri vb) olması şartıyla  sistemin uygulamasından 5-10 saniye gibi kısa bir süre sonra donması ve en fazla 20 dakikada kullanıma hazır hale gelmesi polyureayı rakipsiz hale getiriyor

Uygulanan Alanda Ne Gibi Hazırlıklar Yapmalıyız?

Polyurea sisteminde uygulanacak olan zemin yada bölgenin temizlenmesi çok önemlidir. Bakteri, toz, kum gibi yabancı maddelerin uygulanacak alandan arıtılması, böylece temiz bölgeye uygulanması şarttır.

Neden Polyurea'yı Tercih Etmeliyim?

Mükemmel bir termal (sıcaklık) dayanıklılığina sahiptir -50 derece ile +150 derece arasında bir uygulama ve dayanıklılık aralığı vardır.Polyurea  uygulamadan yapıldıktan sonra 1 dakika bile beklemeden uygulanan alan kullanıma açılabilir.Polyurea bunun yanında uygulama yapıldıktan 1saat sonra ise zeminin üzerinde araç bile yürütülebilir.Polyurea Otoparklar ve Otomasyon Fabrikalar için idealdir. Kullanımı açısından zaman içinde aşınması çok yavaş olduğu için polyurea nın kullanım süresi çok uzundur.Polyurea yeni bir sistem olduğu için tam olarak zaman verilememekle birlikte tahmin edilen kullanım miadı 35-40 yıl civarındadır.Polyurea dışarıya herhangi bir gaz yada madde salınımı yapmadığı için sağlıklıdır.Polyurea bu yönüyle gıda sektöründe yada hastanelerde çok rahatlıkla kullanılabilir.Polyurea  aynı nedenle doğa dostudur.
 
 

Geosett Polyurea ve Geomembran

GEOSETT GEOMEMBRAN POLYUREA olarak  2000 yılı başında ANKARADA   faaliyetine başlamış olan firmamız,kaliteli ürün,uygun fiyat,profesyonel uygulama  ile yalıtım amaçlı GEOMEMBRAN  olan  PVC GEOMEMBRAN -HDPE GEOMEMBRAN - EPDM GEOMEMBRAN  - LLDPE  GEOMEMBRAN - T-GRİP GEOMEMBRAN - TPO GEOMEMBRAN - FPO GEOMEMBRAN VE POLYUREA & POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK SATIŞ - UYGULAMALARINI yapmaktadır.
Türkiye'deki birçok kamu binasını ve projesinin yalıtım işlerini başarı ile tamamlamış ve bu sektördeki çalışmalarına da başarıyla devam etmektedir. Firmamız ayrıca uygulamaların yanı sıra, detaylandırma, projelendirme ve uygulama esnasında tam sızdırmazlık konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. 
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, profesyonel uygulama ve çalışma,tam sızdırmazlık ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerimiz bizleri sektörümüzde faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Polyurea Uygulamaları

Polyurea Nasıl Uygulanır?

  PVC Geomembranda olduğu gibi PE Geomembranlarada geotekstil uygulanabilir. Geotekstil uygulaması yapılan işte zamandan, hemde işçilikten kazanç sağlar. Ayrıca geomembranın uygulanan yüzeye yapışması aderans
Estetik Geomembran  Renkler : Beyaz, gri, bej, yeşil, kahverengi, mavi
SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK

Poliüretan sert köpük, POLİOL ve İZOSİYANAT (MDI) adlı sıvı iki kimyasal maddenin bir biriyle karıştırılarak reakiyonu girmesi sonucunda meydana gelir.

DÜN : 6 - BUGÜN : 7 - TOPLAM : 51.973
2024 © Geosett Polyurea Geomembran