E-mail: geosett@geosett.com | Tel: 0.312 349 64 50 | Ankara  
LLDPE GEOMEMBRAN

Kategori : Malzemeler Tarih : 19-09-2014 Ekleyen :Barış Yetgin
Geotekstil Lamineli PVC Geomembran

 
PVC Geomembranda olduğu gibi PE Geomembranlarada geotekstil uygulanabilir. Geotekstil uygulaması yapılan işte zamandan, hemde işçilikten kazanç sağlar.
Ayrıca geomembranın uygulanan yüzeye yapışması aderans(iki malzeme arasında oluşan gerilme) sağlaması işlemini kolaylaştırır. Böylelikle uygulama yapılan işlemin direncini attırmaktadır.

 


Geosett Polyurea ve Geomembran

GEOSETT GEOMEMBRAN POLYUREA olarak  2000 yılı başında ANKARADA   faaliyetine başlamış olan firmamız,kaliteli ürün,uygun fiyat,profesyonel uygulama  ile yalıtım amaçlı GEOMEMBRAN  olan  PVC GEOMEMBRAN -HDPE GEOMEMBRAN - EPDM GEOMEMBRAN  - LLDPE  GEOMEMBRAN - T-GRİP GEOMEMBRAN - TPO GEOMEMBRAN - FPO GEOMEMBRAN VE POLYUREA & POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK SATIŞ - UYGULAMALARINI yapmaktadır.
Türkiye'deki birçok kamu binasını ve projesinin yalıtım işlerini başarı ile tamamlamış ve bu sektördeki çalışmalarına da başarıyla devam etmektedir. Firmamız ayrıca uygulamaların yanı sıra, detaylandırma, projelendirme ve uygulama esnasında tam sızdırmazlık konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. 
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, profesyonel uygulama ve çalışma,tam sızdırmazlık ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerimiz bizleri sektörümüzde faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Polyurea Uygulamaları

Polyurea Nasıl Uygulanır?

SAF POLİÜREA- SAF POLYUREA

Saf olan polyürea adında anlaşılacağı üzere kimyasal formülasyonun da hiç bir katı madde içermez saf poliürea solventsiz oluşu alifatik polimerlerden meydana gelmektedir.

DÜN : 3 - BUGÜN : 9 - TOPLAM : 51.239
2024 © Geosett Polyurea Geomembran