E-mail: geosett@geosett.com | Tel: 0.312 349 64 50 | Ankara  
T-GRIP GEOMEMBRAN

Kategori : UYGULAMA ALANLARIMIZ Tarih : 13-07-2015 Ekleyen :Barış Yetgin
T-Grip kaplama levhaları kapalı beton basklarda, beton borularda, kanalizasyon sistemlerinde, betonun korozyon ( asitlere, alkalinlere, set tuzaklara, çözücülere ) ve gazlara karşın yapının iç yüzeyinin korunması amacı ile kullanılırlar.
Sürekli tırnaklı ve aralıklı tırnaklı olarak iki farklı şekilde üretilirler. Tırnaklı oluşu, membranın beton yüzeye tutunmasını sağlar ve betonun titreşimlerinden etkilenmesini önler.
 
T-GRIP GEOMEMBRAN UYGULAMA ALANLARI.

►KANALİZASYON SİSTEMLERİ

►ARITMA TESİSLERİ

►SANAYİ ATIK VE DEPOLAMA TESİSLERİ

►İNŞAAT VE SANAYİ TESİSLERİ

►ATIK SU TÜNEL YALITIMLARI

►OTOPARKLAR

►BETON ADERANSINDA

►BETONARME TANKLAR

►BARAJ VE BARAJ GÖVDELERİ

►KAPALI BETON BASKLAR

►BETON BORULAR

►BİNA TEMEL BOHÇALAMALARI

►SULAMA KANALLARI

►KANAL VE KANALETLER

►ALT GEÇİT VE ÜST GEÇİTLER

►ATIK SU BORULARI VE TÜNEL İZOLASYONLARI


Geosett Polyurea ve Geomembran

GEOSETT GEOMEMBRAN POLYUREA olarak  2000 yılı başında ANKARADA   faaliyetine başlamış olan firmamız,kaliteli ürün,uygun fiyat,profesyonel uygulama  ile yalıtım amaçlı GEOMEMBRAN  olan  PVC GEOMEMBRAN -HDPE GEOMEMBRAN - EPDM GEOMEMBRAN  - LLDPE  GEOMEMBRAN - T-GRİP GEOMEMBRAN - TPO GEOMEMBRAN - FPO GEOMEMBRAN VE POLYUREA & POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK SATIŞ - UYGULAMALARINI yapmaktadır.
Türkiye'deki birçok kamu binasını ve projesinin yalıtım işlerini başarı ile tamamlamış ve bu sektördeki çalışmalarına da başarıyla devam etmektedir. Firmamız ayrıca uygulamaların yanı sıra, detaylandırma, projelendirme ve uygulama esnasında tam sızdırmazlık konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. 
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, profesyonel uygulama ve çalışma,tam sızdırmazlık ve Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkelerimiz bizleri sektörümüzde faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran özelliğimizdir.

Polyurea Uygulamaları

Polyurea Nasıl Uygulanır?

Estetik Geomembran  Renkler : Beyaz, gri, bej, yeşil, kahverengi, mavi
HİBRİT POLYUREA - HİBRİT POLİÜREA

Solvent içermeyen çift komponentli çok hızlı kürlenen, özelik olarak ekonomik olması nedeniyle hibrit polyurea olarak kullanım alanı çok geniştir ve her türlü yüzeylere uygulanabilen esnek yapılı poliürea sistemidir.

DÜN : 18 - BUGÜN : 3 - TOPLAM : 42.677
2022 © Geosett Polyurea Geomembran